T Plaka Alım Satım Kiralama

Aygünler Turizm T Plaka Alım Satım Kiralama T Plaka Kiralama ve Satış Hızlı ve Güvenli Zamanında Ulaşım, Tecrübe Memnuniyet Kalite ve Güvene sahip Olun..

Aygünler Turizm Ayrıcalığı İle Özel Turlar ve Turizm Taşımacılığı Hizmetlerimizi Tecrübeli Kaptanlarımız İle 25 Yıldır Hizmet Vermekteyiz

Aygünler Turizm Ankara taksi plakasındaki fiyat artışları tamamen sektöre olan güven ile alakalıdır. atırımcı esnafımızın güvene dayalı olarak satın aldıkları bijon, çeyrek, yarım ya da tam hisse taksi plakası devirlerini alarak mutlak suretle ruhsatta isimlerini yazdırmalarını tavsiye ediyoruz.p>

T PLAKA YATIRIMCILARIN DİKKATİNE !!! Aksi halde mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bu örnekleri defalarca yaşayan esnafımız güvene dayalı hisse alımlarına devam ederlerse aynı duruma kendilerinin de düşebilceğini hatırlatmayı bir görev olarak hissetmekteyiz. *Kurum olarak satışlarımız, tamamen ruhsata dayalı olarak yapılmaktaydı ve aynı şekilde devam etmektedir. .

Araç Donanımları ve Güvenlik Ekipmanları:
  • Tecrübeli Servis Kaptanlarımız
  • Periyodik Araç Bakımları ve Yüksek ve Son Model Araçlar
  • Araç Takip sistemi ve veli Bilgilendirme Sistemi
  • Zamanında Hızlı Servis ve Güvenli Ulaşım

Araç Takip Sistemi ve Bilgilendirme .

Araç Takip ve Öğrenci Bilgilendirme Sistemimiz İle Öğrencilerimiz Hakkında Detaylı Bilgilere Sahip Olun..

HİZMET VE KALİTE

Personel Taşımacılık Hizmetimizde Güvenli Kaliteli ve Müşteri Memnuniyetine Daynan Hizmetimiz ile 25 Yıldır Sizlere Özenle Hizmet Vermekteyiz.Bizi Neden Tercih ediyorlar ?

Dönüş transferlerimizde ise, misafirlerimize check out işlemlerinde yardımcı olduktan sonra otelden ayrılıp, bu sefer ülkemiz hakkındaki düşünceleri üzerine kısa ve keyifli sohbetler yaparak yolculuğumuzu tamamlıyor, hava alanında check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra onlardan ayrılıyoruz.

View all projects