Hakkımızda

Neler Yapıyoruz ?

Aygünler Turizm 1992 Yılında Yaşar Aygün Tarafından Ankarada Taşımacılık Sektörüne Girmiştir. Firmamızın Kuruluşu Öğrenci ve Personel Taşımacılığı ve Turizm Taşımaclığı Hizmetlerinin Yürütülmesi Amaçlıdır.

Bizim İle Çalışan Bütün Kurum ve kuruluş ve firmaların Memnuniyetini En Büyük Kazancımız ise Saygı sevgi ve Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Aygünler Turizm Ailesi Olarak Sizler İle Çalışmaktan Gurur ve Kıvanç Duyarız

Aygünler Turizm Misyon & Vizyon

1

Misyonumuz

Turizm Sektöründe Yüksek Kaliteli Hizmet Sağlamak ve En üst Seviyeye Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen İleri ve Gelişen Teknoloji ile Geliştirmek ve Çözümleri Sunmaktır.

2

Vizyonumuz

Turizm Alanında Deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan sürekli gelişen ve yenilikleri Takip eden profesyonel Alt Yapıya Sahip Bir firma olmaktır.

3

Hedefimiz ve İcraatlarımız

Sektörün Hızlı Yükselişini Görmemiz Bizlere Çalışma Azmi ve Heycan Katmıştır. Firmamız Aygünler Turizm Müşteri Memnuniyeti Güler Yüzlü Hizmet etmek ve Kalite Standartlarını hedeflerinin ilk önceliği Saymaktır Sektörün Büyemesi ile Görev Payları Oluşturulmuştur. Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti İçin Aygünler Turizm Ailesi Olarak Buradayız

AR-GE VE AYGÜNLER TURİZM

Aygünler Turizm Ailesi Olarak ARGE Çalımalarımız İle Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Hızlı ve etkili Çözümler Üretmek İçin Çalışıyoruz ve Teknolojinin Bütün İmkanlarından Yararlanarak İstediğimiz Zaman ve Ekonomik Çözümleri Sizlere Sunmak İçin AYGÜNLER AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ İLE Sizlere Çözüm Ortaklığı Sunuyoruz.

Aygünler Turizm